Категории раздела

ВИШНЕВЫЙ [86]
Все новости г.Вишневый!
БОЯРКА [13]
Все новости г.Боярка!
К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН [221]
СПОРТ [3]
Спортивные новости К-Святошинского района
КОЦЮБИНСЬКЕ [2]

Мини-чат

Праздники Украины


                                                                               Реклама
 

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входаПоиск

Офіційний сайт Києво-Святошинської РДА   http://vyshneve.org/ 

    

    

     

     

Информационный портал села Белогородка. Новости, недвижимость,бесплатные объявления,форум, маршруты общественного транспорта,погода, курсы валют, история Белогородки и многое другое !  www.boyarka.biz
 
 
НОВОСТИ РАЙОНА

Главная » Статьи » К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН

ДВІ ІСТОРІЇ ПРО ОДНОГО НЕЧЕСНОГО ПОЧЕСНОГО

ІСТОРІЯ ДАВНОМИНУЛА

http://ksv.at.ua/Gerbu_rayona/melnik_foto.jpeg

фото з сайтуhttp://ksv.at.ua/

Коли рік тому під час виборчої компанії до Верховної Ради з агітаційного листка Вишнівської міськради - газети «Наше місто» я дізнався, що депутатський корпус ухвалив рішення про присвоєння звання «Почесного громадянина міста Вишневого» Леонідові Яремчуку та Петрові МЕЛЬНИКУ», то дивним дивом здивувався. Щодо Леоніда Яремчука питань нема. Він голова Вишнівської організації ветеранів війни, справді шанована в місті людина.

 

А хто такий для Вишневого Петро МЕЛЬНИК? Нуль без палички! По-перше, він географічно «не наш»: живе в селі Дмитрівка, а працював ректором Податкової академії, що в Ірпені. По-друге, і головне, практично він нічого корисного не зробив для нашого міста.

 

- Але зробить! –разом з міським головою ДІКОВИМ хором запевняли депутати ШЕВЧУК, ПОЧИНКОВ старший, ОЛЕКСІЄНКО, РУДЕНКО, ПРОСАНДЄЄВ, та інші. - Він обіцяє, що коли його оберуть до Верховної Ради, то добється, аби Вишневе стало містом обласного підпорядкування.

 

Повіривши цій обіцянці-цяцянці, депутатська більшість обирала-обирала (рішення все ніяк не «йшло», тому ДІКОВ ставив питання на голосування декілька разів і присвоювали «авансом», так би мовити, з одноразовим відхиленням від регламенту, як казав тоді той же ДІКОВ…)і нарешті обрала пана Петра Почесним громадянином Вишневого. Але почесний - не значить чесний. Погорів він на хабарі, втік за межі України, його, як підозрюваного у злочині, розшукує-розшукує і нібито знайшла, але ніяк не затримає міліція.

НОВІТНЯ ІСТОРІЯ

 

фото з сайтуhttp://ord-ua.com/

Міліція в ній також діяла. Причому, активно й оперативно. І 29 серпня о 10-ій годині ранку у Вишневому було затриманодвох юнаків. Здійснило цей «подвиг» так зване громадське формування«Спецзагін «Дельта».«Злетілись» блискавично і майже в повному складі! «Так зване» я кажу тому, що його працівники в формі дуже схожу на міліцейську одержують зарплату з бюджету міста - отже працюють не на громадських засадах, а фактично виконують функції так би мовити«міської міліції». А слово «подвиг» взяв у лапки тому, що при затриманні не було ні гонитви, ні стрілянини. Все відбулося тихо-мирно...

 

Начитавшись газет і надивившись телепередач про розшуки Петра Мельника, кілька юнаків задумались: якщо він - почесний громадянин Вишневого, то, може, він десь тут у своїх друзів-депутатів і переховується. А міліції потрібно ж допомагати! Взявши в руки плакати про розшук утікача МЕЛЬНИКА, вони йшли до міськради, де мала відбутися сесія, й роздавали зустрічним людям листівки з проханням допомогти розшукати нечесного почесного громадянина міста. Не мітингували, й не кричали. Ішли не купою, не демонстративно, а по одному, по двоє. Зустрілися біля світлофора на переході до міськради. Тут їх «дельтівці» й затримали і повели в свій опорний пункт. А оскільки вони не мають права заарештовувати людей, то викликали міліцію. Дві години давали хлопці усні й письмові пояснення...

 

А тим часом відбувалося засідання сесії міськради. На ній було запропоновано внести до порядку денного питання про позбавлення Петра МЕЛЬНИКА звання "Почесний громадянин міста Вишневого".Після виступів депутатів Олега ГУЗЕНКА та Володимира ТИЩЕНКА за прийняття такого рішення більш ніхто з депутатів не побажав виступити на цю тему. Лише в унісон міському голові ДІКОВУз місця вигукували: та, може, не треба, та ще суду небуло, та,може він і не винен. Зрештою, після оголошення Віталієм ПЛЕСКАЧЕМ (громадський рух «Ми разом», один з ініціаторів даного питання) інформації про те що ходом цього голосування цікавляться майже всі основні засоби масової інформації України, більшість депутатів-прихильників МЕЛЬНИКА серйозно замислилася, а міський голова Ілля ДІКОВ, поставив це питання на голосування і більшістю голосів (28 із 32 присутніх! а сам,доречі, «утримався») Петра МЕЛЬНИКА позбавили звання Почесного громадянина Вишневого.

 

Але це ще нічого не значить. Адже невельмишановний Петро Володимирович є«Почесним громадянином Києво-Святошинського району». А оскільки район - це всі села й міста, розташовані на його території, то теоретично його портрет має прикрашати кабінети голів усіх сільських і міських рад.

Ось воно як!

 

Анатолій КОНЕЛЬСЬКИЙ

пенсіонер, учасник ліквідації наслідків чорнобильської аварії

 

 

P.S.

І на останок - в газеті Вишнівської міської ради «Наше місто» №31 (461) від 30.08.2013 в звітній статті під назвою «Робота чергової сесії – потужна і тривала»!? про МЕЛЬНИКА ані пари з вуст… Мабуть комусь не дуже приємно згадувати про неприємне... Є таке діло...

 

ВІДЕО!   29.08.2013 ГОЛОСУВАННЯ ПРО ЗНЯТТЯ З МЕЛЬНИКА ЗВАННЯ "ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА ВИШНЕВОГО"

http://www.youtube.com/watch?v=JbKB87QDyZ0

Категория: К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН | Добавил: ADMIN (08.09.2013)
Просмотров: 309 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]