Категории раздела

ВИШНЕВЫЙ [86]
Все новости г.Вишневый!
БОЯРКА [13]
Все новости г.Боярка!
К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН [221]
СПОРТ [3]
Спортивные новости К-Святошинского района
КОЦЮБИНСЬКЕ [2]

Мини-чат

Праздники Украины


                                                                               Реклама
 

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входаПоиск

Офіційний сайт Києво-Святошинської РДА   http://vyshneve.org/ 

    

    

     

     

Информационный портал села Белогородка. Новости, недвижимость,бесплатные объявления,форум, маршруты общественного транспорта,погода, курсы валют, история Белогородки и многое другое !  www.boyarka.biz
 
 
НОВОСТИ РАЙОНА

Главная » Статьи » К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН

ЯК ЗАКОННО ЗАРОБИТИ УКРАЇНСЬКУ ПЕНСІЮ ЗА КОРДОНОМ?!

    УПФУ у Васильківському районі інформує:
    Сьогодні, за різними даними, від 1,5 до 3 млн українців працюють за кордоном. Фактично вони не беруть участі в системі пенсійного страхування, і перюди їх роботи за кордоном не враховують під час обчислення їхніх пенсій в Україні.
    Це означає, що, з одного боку, українські трудові мігранти позбавлені пенсійних прав, а з іншого — Пенсійний фонд України недоотримує внески на пенсійне страхування. I хоча чинне пенсійне законодавство передбачає умови добровольної участі в пенсійній системі, зокрема для осіб, які працюють за кордоном, внаслідок складності процедури оформленя документа таким правом на сьогодні скористалися лише 5 тис. громадян.

    Хто може скористатися новими умовами добровільного страхування?
    Це — громадяни України, які працюють за її межами, досягли 16-річного віку, не належать до числа осіб, що підлягають загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню, та не є пенсіонерами.

     Як уклости договір добровільного страхування?
   Особи, які виявили бажання взяти добровільну участь в пенсійному страхуванні, мають повідомити про це Пенсійний фонд України через ітернет або через Контакт-центр Фонду. Пенсійний фонд надсилає особі для підписання договір про добровільну участь у пенсійному страхуванні та довідкову інформацію: номер телефону і час, протягом якого можна одержати відповіді на запитання, пов'язані з добровольною участю в пенсійному страхуванні, адресу веб-сайту. Для осіб, які повідомили Пенсійний фонд України через інтернет або поштою про бажання взяти добровільну участь у пенсійному страхуванні, Порядок передбачає можливість почати оплату внесків з дати, зазначеної у заяві, із зобов'язанням підписати договір у строк не пізніше одного року з дати здійснення першого платежу. Крім того, зазначені особи можуть направити до Пенсійного фонду поштою заяву, копію документа, що посвідчує особу, і договір про добровільну участь у пенсійному страхуванні у двох примірниках, який підписується Пенсійним фондом (один примірник повертається особі на вказану адресу).

   Розмір страхових внесків
   Розміри страхових внесків обумовлюються в договорі і визначаються особами самостійно, але вони мають бути не менше рекомендованого мінімального та не більше рекомендованого максимального страхового внеску. Для того щоб особа могла самостійно обрати майбутній рівень пенсійного забезпечення, Пенсійний фонд встановив рекомендовані розміри оплати страхових внесків на пенсійне страхування: мінімальний, базовий, підвищений та максимал ьний. Сплата страхових внесків здійснюється шляхом перерахування коштів в іноземній валюті на окремі рахунки Пенсійного фонду.

  На який термін укладають договір
   Добровільну участь у пенсійному страхуванні особи беруть протягом терміну, визначеного в договорі, але не менше одного року.

  Як отримати інформацію про особливості добровільного страхування
Інформація, необхідна для добровільної участі в пенсійному страхуванні, а саме: форма заяви, форма договору, рекомендовані розміри внесків у гривнях, у доларовому еквіваленті та в еквіваленті інших основних валют світу, про рахунки Пенсійного фонду для перерахування страхових внесків, інші банківські реквізити, та інша інформація буде розміщена у спеціальному розділі на сайті Пенсійного фонду www.pfu qov ua.

  Певна кількість українців, що працюють за кордоном, сплачує внески на пенсійне страхування в країнах проживания на підставі укладених між цими країнами і Україною договорів про пенсійне забезпечення. Ці громадяни підлягатимуть пенсійному забезпеченню на умовах таких договорів з урахуванням періоду роботи у відповідних країнах. За даними Мінпраці, на сьогодні Україна уклала міжнародні договори (угоди) з питань пенсійного забезпечення з 18 країнами, ведеться підготовча робота щодо укладання договорів іще з 9 країнами.


Васильков.INFO


Категория: К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН | Добавил: ADMIN (08.06.2010)
Просмотров: 678 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]