Категории раздела

ВИШНЕВЫЙ [86]
Все новости г.Вишневый!
БОЯРКА [13]
Все новости г.Боярка!
К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН [221]
СПОРТ [3]
Спортивные новости К-Святошинского района
КОЦЮБИНСЬКЕ [2]

Мини-чат

Праздники Украины


                                                                               Реклама
 

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входаПоиск

Офіційний сайт Києво-Святошинської РДА   http://vyshneve.org/ 

    

    

     

     

Информационный портал села Белогородка. Новости, недвижимость,бесплатные объявления,форум, маршруты общественного транспорта,погода, курсы валют, история Белогородки и многое другое !  www.boyarka.biz
 
 
НОВОСТИ РАЙОНА

Главная » Статьи » К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН

ОЛЕГ ЛЯШКО ПРОДОВЖУЄ НАРОЩУВАТИ ВЛАСНИЙ РЕЙТИНГ

Минулого тижня стартувала парламентська кампанія, що стало приводом соціологам провести та опублікувати результати соціологічних досліджень. Політичні партії визначилися із своїми союзниками, що дало можливість оцінити їх популярність серед виборців.

Політолог Кость Бондаренко, прокоментував динаміку рейтингів політичних партій. Не зважаючи на зниження рівня підтримки Президента в суспільстві (що цілком очікувано), він все ще користується довірою значної групи респонденів. Цього не можна сказати про уряд – Арсеній Яценюк, схоже, починає набирати негатив і невдовзі може сприйматися як “молода копія Миколи Яновича Азарова” – з подібним ставленням з боку співгромадян та з приблизно таким же особистим рейтингом.

Цікаво, що рейтинг Петра Порошенка повністю екстраполюється на рейтинг його політичної сили. Сьогодні респонденти слабо уявляють, хто є членами і командою “Блоку Петра Порошенка”, саме тому готові голосувати за ім’я Презідента, а не за конкретних людей у списку.

Олег ЛЯШКО продовжує нарощувати власний рейтинг – насамперед за рахунок радикальної риторики і протестних очікувань виборців – особливо у центральному регіоні України. За останні місяці йому владося фактично подвоїти свій рейтинг і сьогодні він намагатиметься опанувати хвилю соціальних невдоволень та страхів.

Найцікавіше, що основний перетік голосів до ЛЯШКА відбувається із середовища тих, хто підтримували на останніх виборах Петра Порошенка. До речі, чимала кількість соціологічних груп, які входять до так званого “президентського пулу соціологів”, намагаються “гратися” з рейтингами ЛЯШКА – за дитячим принципом “я не бачу – значить, тебе немає”.

Юлія Тимошенко демонструє сталість електоральних симпатій. Вихід їх її партії ряду знакових фігур не позначився на електоральній привабливості “Батьківщини”, що свідчить про одне: партія у очах виборців асоціюється насамперед з самою Тимошенко, а Яценюк, Аваков, Турчинов і Пашинський були хоч і людьми команди Тимошенко, але у електоральному плані – звичайним баластом.

Значною мірою успіх чи неуспіх Партії регіонів на наступних виборах буде позначений рядом факторів. Насамперед, Партія регіонів сьогодні постійно і послідовно акцентує увагу на факторі “миру за будь-яку ціну”. Коли у ролі лідера фігурує Борис Колесников, а не Михайло Добкін – рейтинг партії зростає до 5,8%.

Даний результат свідчить про те, що електоральне поле Партії регіонів залишається доволі широким, інша річ, що партії потрібно більш чітко визначитися з лідерами та гаслами.

Джерело:

http://7days-ua.com/news/rejtynh-petra-poroshenka-povnistyu-ekstrapolyujetsya-na-rejtynh-
joho-politychnoji-syly-politoloh/

Категория: К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН | Добавил: ADMIN (07.09.2014)
Просмотров: 353 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]