Категории раздела

ВИШНЕВЫЙ [85]
Все новости г.Вишневый!
БОЯРКА [11]
Все новости г.Боярка!
К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН [215]
СПОРТ [3]
Спортивные новости К-Святошинского района
КОЦЮБИНСЬКЕ [2]

Мини-чат

Праздники Украины


                                                                               Реклама
 

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входаПоиск

Офіційний сайт Києво-Святошинської РДА   http://vyshneve.org/ 

    

    

     

     

Информационный портал села Белогородка. Новости, недвижимость,бесплатные объявления,форум, маршруты общественного транспорта,погода, курсы валют, история Белогородки и многое другое !  www.boyarka.biz
 
 
НОВОСТИ РАЙОНА

Главная » Статьи » К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН

ЩИРО ВІТАЄМО ВАС З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КІНО!

ЛОМАЧУК Дмитро Федорович
Генеральний директор Української студії документальних,науково-популярних та музичних фільмів "АРТАНІЯ”,президент Асоціації працівників культури та мистецтва.

 


Шановний Дмитре Федоровичу!

Щиро Вітаємо Вас з днем українського кіно!

  

 

Кіномистецтво - один з найулюбленіших, затребуваних і видовищних видів мистецтв. З самого моменту своєї появи воно користувалося великою популярністю. Кіно має не тільки ілюструвати картини минулого і відображати сучасну дійсність, але й дарувати людям світлі прекрасні образи, віру в життя і людей. Перед вітчизняним кіно стоїть найважливіше і дуже відповідальне завдання - дарувати настрій, змушувати задуматися, навіть вчити свого глядача.

 

Бажаємо Вам великого творчого натхнення, сміливих задумів, неординарних художніх рішень, а головне – вдячного глядача, який би гідно цінував Вашу роботу!

 

Від громадського руху «Ми РАЗОМ»Олександр ЮРАКОВ

 

  


Під керівництвом та безпосередній участі Дмитра Ломачука створено 44-серійний телесеріал "ЛОГОС”, в якому у популярній документально-художній формі розповідається про виникнення мови, культури, писемності українців від Трипільської доби до сьогодення. Його уже мали змогу подивитися глядачі національного телебачення та 97 країн світу на каналі УТР всесвітньої служби українського телебачення. А також за допомогою Дмитра Федоровича було створено ряд телевізійних програм та документальних фільмів, наприклад, "УКРАЇНЦІ ВСЬОГО СВІТУ – ЄДНАЙМОСЯ!”, "ПОДОРОЖ У ГІМАЛАЇ”, "ПОДОРОЖ ПО КРИМУ”, "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР У КИЄВІ” та інші.

 

У 2005 році під безпосереднім керівництвом Д. Ломачука вийшов у світ 10-ти тисячним тиражем перший в Україні мультимедійний компакт-диск "ТАРАС ШЕВЧЕНКО. КОБЗАР”, що відразу здобув дуже велику популярність серед студентів, школярів та всіх, хто вивчає творчість Великого Генія.

 

За популяризацію української культури за кордоном Дмитрові Федоровичу присвоєно почесне звання відмінний працівник культури Молдовської Республіки та нагороджено державною нагородою цієї держави "За інтернаціональну допомогу”. За значний внесок в популяризацію української культури за кордоном він нагороджений медаллю Міжнародної асоціації працівників культури та мистецтва "За особистий внесок у зміцнення міжнародних культурних зв’язків” та орденом "Золотий Хрест”, орденом "Срібний Хрест” Українського козацтва, Почесним Дипломом Європейського Університету, "Почесною грамотою Київської ради профспілок”. За довголітню плідну творчу працю відзначений Подякою та Почесною грамотою Київського міського Голови, а такожорденом "ЗНАК ПОШАНИ”. За особливі заслуги перед українським народом нагороджений "ГРАМОТОЮ” та "ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ”. Ці та багато інших нагород свідчать про значний вклад Дмитра Ломачука у розвиток та популяризацію української культури, як в Україні так і за кордоном нашої Держави.

 

Особистий сайт Ломачука Д.Ф. www.kinologos.org.ua

Категория: К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН | Добавил: ADMIN (14.09.2013)
Просмотров: 359 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]