Категории раздела

ВИШНЕВЫЙ [85]
Все новости г.Вишневый!
БОЯРКА [11]
Все новости г.Боярка!
К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН [215]
СПОРТ [3]
Спортивные новости К-Святошинского района
КОЦЮБИНСЬКЕ [2]

Мини-чат

Праздники Украины


                                                                               Реклама
 

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входаПоиск

Офіційний сайт Києво-Святошинської РДА   http://vyshneve.org/ 

    

    

     

     

Информационный портал села Белогородка. Новости, недвижимость,бесплатные объявления,форум, маршруты общественного транспорта,погода, курсы валют, история Белогородки и многое другое !  www.boyarka.biz
 
 
НОВОСТИ РАЙОНА

Главная » Статьи » К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН

«УКРАЇНСЬКОМУ БІЗНЕСУ – ЄВРОПЕЙСЬКЕ МАЙБУТНЄ!»

Віталій ПЛЕСКАЧ м.Київ, ЛІГАБізнесІнформ, круглий стіл, 09.07.2014р.

Після політичних потрясінь свідомість людей різко змінюється. І в першу чергу вони потребують швидких змін на краще. А забезпечити та гарантувати швидкі зміни на краще може лише економіка, що енергійно розвивається. Але на сьогоднішній день ті правила та стандарти, які існують у взаємовідносинах бізнесу та держави, аж ніяк не дають бізнесу стрімко розвиватися. Тому потрібні зміни. А в умовах європейської інтеграції вони тим більш неминучі - зміни наших українських стандартів ведення бізнесу на європейські стандарти.Обома руками підтримую ініціативу щодо проведення такихкруглих столів на постійній основі для координування загальних зусиль, залучення до них представників громадських організацій, як рушійної сили змін у суспільстві загалом, представників бізнесу, як творців цих змін а також представників законодавчої і виконавчої влади, як гарантів проведення цих змін.

 

 

8 липня 2014, в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ відбувся круглий стіл "Українському бізнесу - Європейське майбутнє!".

Організатор - ГО "Бізнес-центр "Новий початок".

Учасники: представники громадських організацій Київської області, бізнес-кампанії України, представництва Європейського Союзу в Україні, депутати місцевих рад, представники виконавчої влади, ЗМІ.

Вишневе представляло дві громадські організації – громадський рух «Ми разом» на чолі з Віталієм Плескачем та МГО «Молодіжна Вишнева Рада» (Дмитро Осьмак).

Основні питання до обговорення:

1. Якими мають бути взаємини бізнесу у сфері зовнішньоекономічної діяльності після підписання Україною економічної частини Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом?

2. Як захистити національного виробника на зовнішньому і внутрішньому ринках в умовах підписаних Угод Україна - ЄС?

3. Якими мають бать принципи прозорості ведення бізнесу і впровадження європейських стандартів у роботі?

4. Проблеми створення привабливогомотиваційного середовища для молодих підприємців.

5. Будівельна сфера. Першочергові кроки, які необхідно застосувати для розвитку будівельної сфери та виведення інфраструктури наєвропейський рівень.

6. Зменшення податкового навантаження на бізнес і формальностей пов'язаних з реєстрацією і веденням малого бізнесу - панацея чи реальність?

7. Яка роль дозвільної системи у розвитку підприємництва?

8. Які заходи контролю повинна здійснювати громадськість, щоб державна політика була дієздатною і працювали програми протидії корупції?

Мета круглого столу - за допомогою публічного експертного діалогу влади, бізнесу та громадянського суспільства напрацювати суттєві пропозиції для внесення змін до законодавчих актів України, які будуть направлені на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні в умовах Європейської інтеграції. Підписання меморандуму про взаємодію між громадськими організаціями та бізнесом.

 

Категория: К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН | Добавил: ADMIN (11.07.2014)
Просмотров: 281 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]