Категории раздела

ВИШНЕВЫЙ [86]
Все новости г.Вишневый!
БОЯРКА [13]
Все новости г.Боярка!
К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН [221]
СПОРТ [3]
Спортивные новости К-Святошинского района
КОЦЮБИНСЬКЕ [2]

Мини-чат

Праздники Украины


                                                                               Реклама
 

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входаПоиск

Офіційний сайт Києво-Святошинської РДА   http://vyshneve.org/ 

    

    

     

     

Информационный портал села Белогородка. Новости, недвижимость,бесплатные объявления,форум, маршруты общественного транспорта,погода, курсы валют, история Белогородки и многое другое !  www.boyarka.biz
 
 
НОВОСТИ РАЙОНА

Главная » Статьи » К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН

«УКРАЇНСЬКОМУ БІЗНЕСУ – ЄВРОПЕЙСЬКЕ МАЙБУТНЄ!» СУСПІЛЬСТВО І БІЗНЕС ІНІЦІЮЮТЬ БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ

Основний бар'єр, який, на думку малого та середнього бізнесу, заважає розвитку підприємництва, - це корупція в органах виконавчої влади.Після підписання угоди про асоціацію з ЄС перед українським малим і середнім бізнесом відкрилися великі перспективи. Європа акцентує увагу на малому і середньому бізнесі, тоді як останнім часом він не розвивався в Україні, на нього чинився великий тиск, і багатьом підприємцям довелося закрити свої компанії. Про це заявив Олександр Тігов, голова правління громадської організації «Бізнес-центр Новий початок», в ході круглого столу в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ.

"Сьогодні дуже важливо приділити уряду, місцевим громадам увагу розвитку малого а середнього бізнесу. Малий бізнес може і дасть багато робочих місць, це дуже важливий сектор економіки. Малий бізнес, підприємці, дуже гнучкі у прийнятті рішень. Вони дуже ефективні в тому, що мають можливість діяти, яка сьогодні дуже необхідна", - сказав Олександр Тігов.

За даними дослідження, яке провела ГО «Бізнес-центр Новий початок», основний бар'єр, який, на думку малого та середнього бізнесу, заважає розвитку підприємництва, - це корупція в органах виконавчої влади. Зараз Україна враховує досвід Грузії, яка вже подолала цю проблему. Представник грузинської експертної групи, яка допомагає міністерству юстиції України, 

Давид Кізірія, зазначив, що однією з головних реформ в антикорупційному курсі Грузії було спрощення і детінізація сервісів. "Важливо, щоб у бізнесу було мало бар'єрів. У нас було багато експериментів щодо бізнесу. Деякі вийшли, деякі ні. Вийшли ті, в яких держава була не ініціатором, а створило середу, де була можливість бізнесу самому знайти свої шляхи", - зазначив він.

За його словами, дерегуляція і смарт-сервіс - це один з підходів, який допомагає бізнесу імплантувати свої ініціативи і на які в подальшому спирається держава. "Ініціативи зверху вниз не виходять, виходить тільки знизу", - поділився досвідом Давид Кізірія.

Одним з механізмів в Грузії була легалізація бізнесу. "І так вийшло, що наш бюджет з 2003 року зріс у десять разів. Бо просто легалізували механізми. Держава повинна створити середовище, де воно не буде активним, максимум - суддя", - додав він.

Володимир Мартинчук, заступник голови ГО «Комітет по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією», зазначив, що його комітет спільно з європейською юридичною службою зайнялися розробкою закону про обопільну відповідальності в корупційній сфері. "Ми хочемо переформатувати податкову службу, яка займатиметься не тільки накладенням штрафів, а буде службою, яка буде зацікавлена в розвитку бізнесу у себе на території і отримуватиме свій доход не зі штрафних санкцій, а чим більше підприємства будуть заробляти, тим більше буде податок йти до бюджету", - сказав він.

Також готується закон про чорні списки, який стосується корупції в бізнесі. "Багато є підприємств, які відкривають бізнес, беруть кредити, не виплачують зарплати, а потім пропадають. Закон розглядає, щоб засновники компаній і зокрема директора вже не мали права надалі вести підприємницьку діяльність", - пояснив Володимир Мартинчук.

Давид Кізірія також зазначив, що в України великий потенціал. "Навіть більше, ніж був у нас. Тому що у вас громадянське суспільство і дуже хороше бізнес-середовище. У тіньовому секторі, але розвивається... У вас хороший і природний потенціал. Але я думаю, що головний ваш козир - це інновації та економіка знань. У цій сфері малий і середній бізнес дуже добре працюватиме, тому що економіка знань як раз це середній і малий бізнес. Там немає великих компаній", - підкреслив Кізірія.

 

Джерело

http://biz.liga.net/all/all/novosti/2786172-press-tsentr-obshchestvo-i-biznes-initsiiruyut-borbu-
s-korruptsiey.htm

Категория: К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН | Добавил: ADMIN (11.07.2014)
Просмотров: 217 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]