Категории раздела

ВИШНЕВЫЙ [85]
Все новости г.Вишневый!
БОЯРКА [11]
Все новости г.Боярка!
К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН [215]
СПОРТ [3]
Спортивные новости К-Святошинского района
КОЦЮБИНСЬКЕ [2]

Мини-чат

Праздники Украины


                                                                               Реклама
 

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входаПоиск

Офіційний сайт Києво-Святошинської РДА   http://vyshneve.org/ 

    

    

     

     

Информационный портал села Белогородка. Новости, недвижимость,бесплатные объявления,форум, маршруты общественного транспорта,погода, курсы валют, история Белогородки и многое другое !  www.boyarka.biz
 
 
НОВОСТИ РАЙОНА

Главная » Статьи » К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН

В ОСНОВІ КОЖНОГО РІШЕННЯ МАЄ БУТИ ДУМКА ГРОМАДИ

9 червня, у вівторок, у Києво-Святошинській райдержадміністрації відбулися громадські слухання щодо стану, актуальних проблем охорони здоров’я Києво-Святошинського району, шляхів їх вирішення та реформування, у яких взяла участь голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, а також 43 громадські організації та представники всіх медичних закладів Києво-Святошинського району. 

"На сьогодні галузь охорони здоров'я потребує вирішення багатьох актуальних і нагальних питань. Саме тому хочу висловити подяку Громадській раді та Народній раді за серйозний підхід до проблемного питання та ініціативність", - розпочала голова РДА. 

Також вона подякувала усім присутнім за розуміння ситуації, яка наразі склалася в галузі охорони здоров'я нашого району. "Вранці перед нашою зустріччю громадськість вже висловила свою радикальну думку щодо необхідності звільнення головного лікаря Центральної районної лікарні Василя Кравченка з посади та притягнення його до відповідальності за корупцію. 

Поспілкувавшись з людьми, я подякувала їм за підтримку та увагу і контроль щодо цього питання", - продовжила Мирослава Михайлівна. "Також не можна не зважати на звіт КРУ після перевірки лікувальних закладів району, в якому вказано про виявлення фінансових порушень. Мною вже винесено дві догани та одне дисциплінарне стягнення з цього приводу", - додала вона. 

У результаті наради була прийнята відповідна резолюція та створена робоча група у складі 9 осіб із представників громадських організацій, медичних закладів, громадських діячів району, райдержадміністрації, до розгляду якій було запропоновано такі питання: надання первинної медичної допомоги, кадрова політика у медичних закладах, матеріально-технічне забезпечення медичних закладів та інші питання щодо проблем охорони здоров’я у Києво-Святошинському районі. 

"В такій ситуації вважаю за доцільне створення робочої групи, яка акумулюватиме усі пропозиції, рішення і постанови. Що дозволить мені під час винесення того чи іншого рішення чи подання певної пропозиції не бути голослівною і опиратися саме на думку людей", - наголосила Мирослава Смірнова. 

Наостанок голова РДА дала доручення доповісти про конкретні результати роботи новосформованої робочої групи протягом 30 днів.

 

 
 
 

 

Категория: К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН | Добавил: ADMIN (11.06.2015)
Просмотров: 282 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]