Категории раздела

ВИШНЕВЫЙ [86]
Все новости г.Вишневый!
БОЯРКА [13]
Все новости г.Боярка!
К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН [221]
СПОРТ [3]
Спортивные новости К-Святошинского района
КОЦЮБИНСЬКЕ [2]

Мини-чат

Праздники Украины


                                                                               Реклама
 

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входаПоиск

Офіційний сайт Києво-Святошинської РДА   http://vyshneve.org/ 

    

    

     

     

Информационный портал села Белогородка. Новости, недвижимость,бесплатные объявления,форум, маршруты общественного транспорта,погода, курсы валют, история Белогородки и многое другое !  www.boyarka.biz
 
 
НОВОСТИ РАЙОНА

Главная » Статьи » К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН

ЗАЯВА ДЕПУТАТІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ПРИВОДУ СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНОЇ СИТУАЦІЇ В УКРАЇНІ

Спостерігаючи разом з усім українським народом за тривожними подіями, що відбуваються у столиці нашої держави, Київська обласна рада як найвищий представницький орган регіону вважає за необхідне заявити про стурбованість посиленням соціальної напруги у столиці України.

 

Ми глибоко переконані, що лише європейський вибір народу нашої країни та прагнення долучитися до європейських цінностей та свобод може стати основою для майбутнього розвитку України. Ми поважаємо та розділяємо вибір наших співгромадян, та разом з тим засуджуємо усі провокаційні дії, що несуть загрозу життю і здоров’ю людей, завдають втрат для економіки та іміджу держави на міжнародній арені.

 

Ми впевнені, що всі обставини подій, що відбулися в Києві, повинні бути ретельно перевірені Генеральною Прокуратурою України. І лише на основі результатів цих перевірок правоохоронні органи та суспільство можуть зробити належні висновки. Але в будь-якому випадку ініціатори масових акцій мають усвідомлювати свою відповідальність. Ми не маємо жодних сумнівів, що лише консолідація суспільства допоможе нашій країні прокласти свій шлях до Європи.

 

Ми закликаємо усі політичні сили Київщини та усієї України об’єднатися навколо суспільних та національних інтересів, дотримуючись законності та порядку. Київська обласна рада висловлює переконання, що прагнення європейського майбутнього має об’єднувати народ України, стати основою для конструктивного діалогу та взаєморозуміння у суспільстві.


Джерело: www.kor.gov.ua

Категория: К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН | Добавил: ADMIN (09.12.2013)
Просмотров: 241 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]