Категории раздела

ВИШНЕВЫЙ [85]
Все новости г.Вишневый!
БОЯРКА [11]
Все новости г.Боярка!
К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН [215]
СПОРТ [3]
Спортивные новости К-Святошинского района
КОЦЮБИНСЬКЕ [2]

Мини-чат

Праздники Украины


                                                                               Реклама
 

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входаПоиск

Офіційний сайт Києво-Святошинської РДА   http://vyshneve.org/ 

    

    

     

     

Информационный портал села Белогородка. Новости, недвижимость,бесплатные объявления,форум, маршруты общественного транспорта,погода, курсы валют, история Белогородки и многое другое !  www.boyarka.biz
 
 
НОВОСТИ РАЙОНА

Главная » Статьи » К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН

ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ–ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ІНФОРМАЦІЙНА ОКУПАЦІЯ МІЗКІВ?

http://statics.photodom.com/photos/2006/08/08/92423.jpgВ минулі радянські часи брехлива і злісна пропаганда, демагогія і дезінформація були доведені до найвищого рівня, і все це виявилося настільки живучим та плодючим, що захоплює уми громадськості й сьогодні.

На прикладі Криму та південно-східних областей України ми бачимо як цим пропагандистським, антиукраїнським інструментом вміло користується путінська Росія. Підсумок - загарбання території та дестабілізація в нашій країні.

На місцевому ж рівні подібним чином використовуються комунальні ЗМІ, підпорядковані регіоналівським правителям-царькам та їх більшості в радах, кишенькові псевдо-опозиційні та псевдо-незаангажованіЗМІ їх підручних «придворних» ворюг, які разом не менш ефективно промивають мізки називаючи чорне – білим і навпаки, всілякими брудними PR-технологіями «розбавляючи» чесні інформаційні потоки, ВИДАЮЧИ ЦЕ ЗА ПРАВДУ і таким чином формують громадську думку «під себе та під своїх».Підсумок - пересічному громадянину стає вже на порядок важче розібратися яка все ж таки інформація є дійсно правдивою.

А маючи такі потужні маніпулятивні інструменти в своїх руках як комунальні ЗМІ, які управляються в ручному режимі та на які не потрібно витрачатися зі своєї кишені тому що вони існують за рахунок місцевих бюджетів, а значить за рахунок платників податків, та псевдо-правдиві, псевдо-незаангажовані ЗМІ, в які «вгепуються» чималенькі гроші (а звідки гроші? – накрадені ними ж, з тих таки ж місцевих бюджетів!), створити «псевдо-правдиву інформаційну завісу». А потім нею вміло користуватися, відводячи увагу від головного - своїх корупційних злодіянь, та більш того попутно, нахабно створюючи собі імідж чесних та потужних місцевих господарників!

Самим же в цей час й надалі брати хабарі, дерибанити землю, «чесно голосувати» своєю більшістю на місцевих сесіях за будь-які потрібні призначення «своїх», «вбивати в голову» передвиборчі рейтинги…Не згодні? - облити брудом «з двох інформаційних ковшів» будь-кого з непокірних та інакомислячих! Запросто. Ціна ж питання дуже висока – бюджетне корито та гектари дорогоцінних земель.

Влада на місцях аж ніяк не змінилася і міцно тримається за свої насиджені місця всіма силами! А завдяки підконтрольним їй ЗМІ реалізує свій чорний план - інформаційної окупації мізків громадськості для свого ж таки подальшого «переливання» в нову владу!

Як це зупинити і що нам робити?

Депутатам демократичної спрямованості в місцевих радах – звернутися до ПОСТАНОВИ Верховної Ради України «Про прийняття за основу проекту Закону України про реформування державних і комунальних друкованих засобівмасової інформації» та якомога в найкоротший час ініціювати рішення щодо скорочення видатків на утримання з місцевих бюджетів ЗМІ – рупорів регіоналів. Супротив буде шалений та «аргументований». Це теж саме що розворушити кубло мирно сплячих вгодованих змій – шипіння, напади та укуси! Але це потрібно робити. Без цієї болісної процедури просто не обійтися.

Простим громадянам – бути уважними. Не довіряти пропагандистській інформації «провладних» ЗМІ. А також всіляким брудним чуткам. Не розповсюджувати не перевірену та брехливу інформацію, яка ллється з псевдо-опозиційних та псевдо-незаангажованих ЗМІ!

Інформаційний спротив – ліки від регіоналівської пропаганди та брехні!

Просто правда

Категория: К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН | Добавил: ADMIN (14.04.2014)
Просмотров: 280 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]