Категории раздела

ВИШНЕВЫЙ [86]
Все новости г.Вишневый!
БОЯРКА [13]
Все новости г.Боярка!
К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН [221]
СПОРТ [3]
Спортивные новости К-Святошинского района
КОЦЮБИНСЬКЕ [2]

Мини-чат

Праздники Украины


                                                                               Реклама
 

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входаПоиск

Офіційний сайт Києво-Святошинської РДА   http://vyshneve.org/ 

    

    

     

     

Информационный портал села Белогородка. Новости, недвижимость,бесплатные объявления,форум, маршруты общественного транспорта,погода, курсы валют, история Белогородки и многое другое !  www.boyarka.biz
 
 
НОВОСТИ РАЙОНА

Главная » Статьи » БОЯРКА

ОЛЕКСАНДР ЮРАКОВ: «ДИТЯЧІ ПОСМІШКИ – ЦЕ ДОБРЕ!»

   

інформаційний дайджест


За підтримки лідера громадського руху «Ми РАЗОМ» Олександра ЮРАКОВА в Боярці розпочав свою роботу Центр догляду за дітьми «ДИТЯЧІ ПОСМІШКИ». А ініціатором створення цього закладу став депутат Боярської міської ради Колесніков Юрій Анатолійович. На відкритті були присутні батьки та працівники місцевих садочків, які були приємно здивовані комфортними кімнатами з іграшками, книжками, розвиваючими іграми, відеосистемами (який садок без мультиків?). Хоча, поклавши руку на серце, - а яким іще має бути дошкільний заклад для дитини, що народилася у ХХІ сторіччі?

 

Міський голова Боярки Тарас Добрівський, який брав участь в урочистому відкритті, так і сказав: «Тут створені дійсно комфортні умови для перебування дітей під час відсутності їх батьків.  А для міста Боярка відкриття цього закладу є ще одним кроком у напрямку розв’язання проблеми догляду за дітьми в цілому».

«Діти – це сенс нашого життя», - переконаний Олександр ЮРАКОВ. Тому іграшки-іграшками, але згодом у Центрі почнуть роботу шкільні підготовчі курси, та групи з вивчення іноземних мов. Дітки опановуватимуть нові знання, насолоджуючись спілкуванням з ровесниками та вихователями. Батьки можуть бути спокійними.

 

Ініціатива руху «Ми РАЗОМ» у Боярці – це не тільки доброчинна акція, але й закид державі: на сьогоднішній день дошкільні заклади маленьких міст та селищ вщент переповнені; до проблем нашого майбутнього слід повернутись лицем на найвищому рівні. «Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими», - зробив висновок Олександр ЮРАКОВ.

 

Фото галерея події http://www.yurakov.org.ua/foto-ta-video/fotomateriali/category/15-dityachi-posmishki-m-boyarka.html.


прес-служба

                                                          


 

Категория: БОЯРКА | Добавил: ADMIN (24.12.2012)
Просмотров: 986 | Рейтинг: 1.7/6
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]