Категории раздела

ВИШНЕВЫЙ [86]
Все новости г.Вишневый!
БОЯРКА [13]
Все новости г.Боярка!
К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН [221]
СПОРТ [3]
Спортивные новости К-Святошинского района
КОЦЮБИНСЬКЕ [2]

Мини-чат

Праздники Украины


                                                                               Реклама
 

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входаПоиск

Офіційний сайт Києво-Святошинської РДА   http://vyshneve.org/ 

    

    

     

     

Информационный портал села Белогородка. Новости, недвижимость,бесплатные объявления,форум, маршруты общественного транспорта,погода, курсы валют, история Белогородки и многое другое !  www.boyarka.biz
 
 
НОВОСТИ РАЙОНА

Главная » Статьи » БОЯРКА

ЗНИЩЕНО ПАМ'ЯТНИК М. ОСТРОВСЬКОМУ В БОЯРЦІ

02.03.2014р. о 00год.30 хв. невідомі особи знищили пам’ятник письменнику М.Островському ( автори В.Клоков та В.Одинець), який у 1974 році був встановлений на території Боярського краєзнавчого музею (охоронний № 1230-а). Цей пам’ятник має мистецьку цінність і є культурним надбанням нашого народу.
Мені шкода цих хлопців. Шкода, що вони мають таку убогу душу, хоча і їздять на дорогих «Мерседесах». Саме в прощенну неділю їм так захотілося скоїти злочин. Я не знаю чим вони мотивували свій вчинок, але я прекрасно розумію, що ці «герої», навіть, уявлення не мають хто такий М.Островський.
То ж хочу, хлопці, вам розповісти: Микола Островський не кат і не окупант, а простий український хлопець, який у свої 16 років, як і герої нашого Майдану, мріяв про світле, справедливе життя для свого народу. Він з романтизмом кинувся у вирій подій Жовтневої революції, яка не оправдала його сподівання. Згодом Коля Островський напише в листі своїй знайомій: «Порыв … желания жить своей мечтой бросил меня в армию в 1920 г. , но я быстро понял, что душить кого-то - не значит защищать свободу». Доля прикувала молодого хлопця до ліжка на довгі дев’ять років. Сліпий, нерухомий, з окостенілим хребтом, з постійними фізичними болями, коли рука сама тягнеться до револьвера, він збирає свою волю в кулак і приймає рішення «Умій жити і тоді, коли життя стає нестерпним, зроби його корисним». І він робить! Він пише книгу, не автобіографію, а роман «Як гартувалася сталь». З цією книгою визволяли українські воїни свою Батьківщину від фашистської навали. Цей твір вселив в душі багатьох людей з фізичними вадами розуміння, що найдорожче у світі - це життя і що за своє життя, за своє місце під сонцем потрібно боротись. У нас в музеї є багато спогадів художників, поетів, письменників з фізичними вадами, які розповідають, що саме книга М.Островського навчила їх жити і дала можливість відчути себе повноцінними громадянами суспільства.
І як не дивно, саме наш український хлопець для мільйонів китайських молодих людей є прикладом для унаслідування поняття Любові до своєї Батьківщини. В книзі відгуків є запис «На примере Павки Корчагина мы учим молодежь любить свою Родину и работать во имя своей Родины».
Мабуть саме тому китайський народ сьогодні має великі досягнення в економіці. Ми ж свою молодь виховуємо на американських бойовиках та особистому вандалізмі.
Будь-який пам’ятник у цивілізованому суспільстві демонтується відкрито, якщо є якісь ідеологічні розбіжності, а те, що зробили ви, хлопці, перед Великим Християнським постом – це злочин перед людьми і перед Богом.
Я мабуть ніколи не зрозумію: чим завинив письменник Микола Островський перед вами ?
А можливо це провокація, щоб знищити паростки демократії, які щойно зародились в нашій незалежній Україні?

Директор Боярського краєзнавчого музею Кравченко Л.Ф.

Джерело: www.boyarka-city.com


Категория: БОЯРКА | Добавил: ADMIN (13.03.2014)
Просмотров: 489 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 1
1  
Мені здається що ці варвари просто ототожнюють островського з путінськими виродками і російським шовінізмом

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]