Категории раздела

ВИШНЕВЫЙ [3]
Все новости г.Вишневый!
БОЯРКА [2]
Все новости г.Боярка!
К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН [44]
СПОРТ [0]
Спортивные новости К-Святошинского района
КОЦЮБИНСЬКЕ [0]

Мини-чат

Праздники Украины


                                                                               Реклама
 

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входаПоиск

Офіційний сайт Києво-Святошинської РДА   http://vyshneve.org/ 

    

    

     

    


 
 
НОВОСТИ РАЙОНА

Главная » Статьи » К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН

Газета "Сітінформ"

 «СІТІНФОРМ» - рекламно-інформаційна газета , яка з 2013 року розповсюджується по поштових скриньках багатоповерхівок Києво-Святошинського , Васильківського, Ірпінського та Вишгородського районів Київської області.  4 роки поспіль, вона виходить 2 рази на місяць форматом  А-3 (2 полоси)  та Б-3 (4 полоси). Газета повнокольорова, наповнена актуальною, змістовною  та корисною   інформацією для підприємців, роботодавців , споживачів послуг  та шукаючих роботу!  

Газета спрямована на вирішення кадрових питань та економічного розвитку бізнесу, адже, процвітаюче підприємство у змозі надати  стабільну  роботу  та якісну послугу.

«СІТІНФОРМ» - посередник між тими хто пропонує  і тими хто бажає скористатись.  І не важливо чи це послуга чи робота, важливо,  що поряд , недалеко від дому можна знайти те, що потрібно. Зручно чи не так?

Газета допомагає росту та сприяє вирішенню життєвих питань як конкретної людини так  і підприємства .  Наприклад, роботодавці  тут розміщують свої вакансії, а люди, які шукають роботу отримують діапазон можливостей працевлаштуватись.

Щоб оптимізувати   пошук  потрібної інформації на титульній сторінці  газети розміщений рубрикатор  та , відповідно до номера сторінки,  рубрики: РОБОТА, ПОСЛУГИ, КУПЛЮ/ПРОДАМ, ЗДОРОВ’ Я, МЕДИЦИНА, ДОЗВІЛЛЯ, АВТО/СЕРВІС  і т.п.

Газета «СІТІНФОРМ» надає корисну  населенню інформацію, яка затребувана в межах районів, в яких вона розповсюджується  та  часто-густо поза їх межами. Адже людина може жити в   м. Вишневе і скористатись інформацією про послуги з газети( замовити вікна у віконній фірмі цього ж міста), а  відвезти їх на дачу , наприклад в  м. Фастів, і там дати газету сусіду, який, почувши відгуки та побачивши на свої очі товар,  теж замовить собі вікно у тій же фірмі. Як бачимо, вчасно і змістовно надана інформація, не очікувано, стала корисною  у господарстві і сприяла зростанню доходу підприємства .

Реклама двигун прогресу ,  а  газета «СІТІНФОРМ» її носій, який доставляє споживачу  послуг , цікаву, актуальну, свіжу інформацію і , що дуже важливо,  доступну ,  адже розповсюджується безкоштовно по поштових скриньках 2 рази на місяць по Київській області(права сторона Києва) тиражем 63 000 екземплярів.

Наші постійні партнери: ТОВ «ПРОМТЕХГРУП» ТОВ «БОГДАН АВТО» ТОВ «АІС АВТОЦЕНТР» ТОВ «АРКАПЛАСТ» ТОВ НВО «ЕКОСОФТ», ТОВ «БІЗНЕС ГРУП К», ТОВ « СМК ДІРЕКТ» ДП «ШЕНКЕР», ТОВ «САНДОРА», ТОВ «АКІВЛОН ДІСТРІБЬЮШН», ТОВ «ЧИСТИЙ СВІТ», ТОВ СО «СТЕЛС-1», ТОВ «ПАЛ»,  ТОВ ФМ ЛОЖИСТІК» і т.д. Магазини: МЕГАМАРКЕТ , АТБ, НОВУС, БІЛЛА, ФОРА, ФОЗЗІ  і багато інших.

Всіх  бажаючих скористатись нашими послугами  запрошуємо до співпраці на умовах довіри  та відповідальності.

тел. редакції  093 918 01 23\ 044 221 91 79

 

Категория: К-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН | Добавил: ADMIN (21.10.2017)
Просмотров: 747 | Теги: Газета | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]